Regulamin

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z następującymi zasadami panującymi w obiekcie MAGNES noclegi. Pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

Doba zaczyna się od godziny 15:00, a kończy o godzinie 11:00.

Informujemy, że nie prowadzimy recepcji całodobowej. Kontakt z właścicielami pod numerem +48 665-057-426 lub +48 665-057-427.

Przyjazdy do obiektu możliwe są w godzinach 15:00 – 21:00 Po przybyciu do obiektu prosimy o kontakt telefoniczny z biurem pod numerem +48 665-057-426 lub + 8 665-057-427. Inne godziny przyjazdu należy wcześniej ustalić z właścicielami obiektu.

Prosimy o kontakt telefoniczny z biurem pod numerem 665-057-426 lub 665-057-427.

Forma płatności za pobyt: gotówka, karta lub przelew – forma płatności ustalana jest przy rezerwacji pokoju.

Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 6:00.

W pokojach mogą przebywać wyłącznie osoby, które mają zarezerwowany nocleg na daną dobę.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom:
– będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających,
– zachowującym się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny.

Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy.

Uwagi dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości oraz inne zastrzeżenia prosimy zgłaszać do właścicieli obiektu.

Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.

Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych, czajników elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju (Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych).

Prasować można tylko w kuchniach, deska do prasowania i żelażko na prośbę Gości zostaną dostarczone do kuchni. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo naszych Gości oraz przepisy prawne, obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA na terenie całego obiektu. Osoby nie stosujące się do tego zakazu zostaną obciążone karą w wysokości 300 PLN.

W kuchniach obowiązuje samoobsługa, dotyczy to również samodzielnego zmywania i sprzątania po sobie.

Parking jest bezpłatny i niestrzeżony.

Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt na teren obiektu.

W przypadku naruszenia postanowień regulaminu właściciele obiektu mogą odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza.

Komunikacja:
MPK, PKP

Wygodny dojazd:
Obwodnica S11

Wifi:
Darmowe Wifi

Sklepy w pobliżu:
Żabka, Biedronka, Dino

Restauracje w pobliżu:
Najbliższa 100 m od obiektu

Herbata i kawa:
Dostępne w naszych kuchniach