Kwatery pracownicze blisko Tarnowa Podgórnego

Szukasz kompleksowego obiektu noclegowego, który umożliwi Ci wynajęcie tanich noclegów dla pracowników? Jeśli tak, to trafiłeś pod właściwy adres. Oferujemy bogatą bazę noclegową, w tym także kwatery pracownicze niedaleko Tarnowa Podgórnego – niewielkiej wsi położonej niedaleko Poznania z przepiękną bazyliką kolegiacką pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia i św. Stanisława Biskupa. Nasza oferta tanich kwater pracowniczych kierowana jest także do osób, które na własną rękę pragną znaleźć tani nocleg niedaleko miejsca pracy, do którego są zmuszeni codziennie dojeżdżać, pokonują kilkadziesiąt kilometrów dziennie, tracąc przy tym czas oraz koszty związane z dojazdem.

Tanie noclegi w Tarnowie Podgórnym – oferta


Jakie pokoje możemy zaoferować naszym gościom? W trosce o ich komfort i potrzeby, przekazujemy do ich dyspozycji noclegi w pokojach dwu- i trzyosobowych, z łóżkami pojedynczymi lub małżeńskimi. Każda sypialnia wyposażona jest w oddzielną łazienkę z prysznicem, 32-calowy telewizor oraz WiFi. Obiekt noclegowy MAGNES zapewnia nie tylko doskonałe warunki pobytowe, ale także wygodny dojazd, darmowy parking, a także profesjonalną obsługę i miłą atmosferę. Warto wspomnieć, że istnieje możliwość otrzymywania śniadań w formie cateringu, co dodatkowo podnosi jakość świadczonych usług. Zadowolenie gości jest dla nas największą nagrodą, dlatego staramy się zadbać o to, by pobyt w naszym ośrodku był satysfakcjonujący.

Cena za nocleg uzależniona jest od trzech czynników:

– liczby osób,
– długości pobytu,
– rodzaju wybranego pokoju.

W związku z tym ostateczny koszt pobytu w naszym obiekcie noclegowym ustalany jest indywidualnie. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w pobliżu miejscowości Tarnów Podgórny, nie zwlekaj i zarezerwuj kwatery pracownicze już teraz. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i przejrzenia zdjęć. W razie jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Można także odwiedzić nas osobiście i przy okazji obejrzeć nasz obiekt noclegowy. Serdecznie zapraszamy.

Komunikacja:
MPK, PKP

Wygodny dojazd:
Obwodnica S11

Wifi:
Darmowe Wifi

Sklepy w pobliżu:
Żabka, Biedronka, Dino

Restauracje w pobliżu:
Najbliższa 100 m od obiektu

Herbata i kawa:
Dostępne w naszych kuchniach