O co najczęściej pytają goście noclegowni?


Podczas poszukiwania miejsc noclegowych warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę, ale również standard oraz lokalizację obiektu. Choć każdy ma inne wymagania w kwestii jakości, absolutnym minimum są czyste pokoje oraz prywatna łazienka.

Chcąc zwiedzić Poznań i okolice, dobrym pomysłem są noclegi w pobliżu miejscowości Tarnowo Podgórne, które kusi m.in. ciekawymi atrakcjami. Osoby poszukujące miejsca do zakwaterowania, zwykle kontaktują się z pracownikami obiektu noclegowego za pośrednictwem telefonu lub e-maila. Na jakie pytania najczęściej odpowiadają pracownicy recepcji?

Podstawowe informacje

Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez gości jest sposób dojazdu. Nie wszyscy podróżują samochodem, dlatego pracownicy obiektów noclegowych często otrzymują pytania odnośnie możliwości transportu komunikacją miejską. W takiej sytuacji, niezwykle istotna jest odległość przystanku, na którym zatrzymuje się autobus, od noclegowni. Ma to szczególne znaczenie w przypadku, gdy goście mają ze sobą dużą i ciężką walizkę lub podróżują z małymi dziećmi.

  • W przypadku zmotoryzowanych, najważniejszą informacją jest odległość noclegowni od autostrady lub drogi szybkiego ruchu. Ta informacja jest szczególnie ważna dla gości, którzy przyjeżdżają z odległych zakątków kraju. Im obiekt znajduje się bliżej zjazdu, tym trasa jest bardziej komfortowa i łatwiej ją zaplanować.
  • Oprócz dogodnego dojazdu, bardzo istotny jest również bezpieczny parking. Warto wiedzieć, że niektóre noclegownie pobierają dodatkowe opłaty za korzystanie z parkingu, dlatego szczególnie polecane są obiekty, które w cenie pokoju oferują miejsce parkingowe z monitoringiem działającym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Kolejną kwestią, niezwykle często poruszaną przez osoby planujące odwiedzić noclegownie, jest dostęp do Internetu. Goście pytają o jakość łącza i zasięg. Niejednokrotnie osoby podróżujące wykorzystują Internet do pracy, dlatego tak ważne jest dla nich stabilne, niczym niezakłócone połączenie.
  • Dla gości bardzo istotny jest także dostęp do sklepów. Pytają o niego zarówno osoby zatrzymujące się w noclegowni tylko na kilka dni, jak i pracownicy, którzy mieszkają w obiekcie podczas realizacji zlecenia. Im większy wybór sklepów, tym lepiej. Szczególnie cenione są supermarkety, w których można znaleźć produkty w atrakcyjnych cenach.

O co jeszcze pytają goście noclegowni?

Oprócz samego obiektu, bardzo ważna jest okolica. Pracownicy recepcji niezwykle często otrzymują pytania dotyczące m.in. pobliskich restauracji. Ważne, aby można było do nich dojść na piechotę. Im bliżej noclegowni znajduje się restauracja, tym lepiej. Ponadto, istotny jest również szeroki wybór, który docenią pracownicy, mieszkający w noclegowni przez dłuższy czas. Warto urozmaicać sobie posiłki, dzięki czemu trudniej popaść w monotonię. O co jeszcze pytają goście?

  • Niejednokrotnie padają pytania o możliwość zakwaterowania większej liczby osób. Dotyczy to m.in. zorganizowanych wycieczek i wyjazdów firmowych. W takiej sytuacji noclegownie dysponujące większą liczbą pokoi są najbardziej pożądane.
  • Noclegi w okolicy miejscowości Tarnowo Podgórne znacząco różnią się od siebie, dlatego przed wybraniem obiektu warto np. odwiedzić jego stronę internetową. Kolejnym częstym pytaniem jest możliwość zamówienia śniadania. Niestety nie każda noclegownia ma je w swojej ofercie. Choć teoretycznie można udać się do pobliskiego sklepu lub restauracji, niektórzy gości preferują spożywanie posiłku w swoim pokoju.

Niezależnie od pytań, warto skontaktować się z noclegownią w celu ustalenia wszystkich szczegółów pobytu, dzięki czemu uzyskamy nie tylko cenne wskazówki, ale również unikniemy przykrych rozczarowań.

Komunikacja:
MPK, PKP

Wygodny dojazd:
Obwodnica S11

Wifi:
Darmowe Wifi

Sklepy w pobliżu:
Żabka, Biedronka, Dino

Restauracje w pobliżu:
Najbliższa 100 m od obiektu

Herbata i kawa:
Dostępne w naszych kuchniach